Pogrzebowe usługi Wschowa

Firma-Piechota Międzynarodowy Transport Zwłok

Adres
Czereśniowa 1
Place
67-400 Wschowa
Landline
65 540 73 73
Website
firma-piechota.pl

Informacja

Firma Piechota świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Naszą rzetelną pracą próbujemy wesprzeć Państwa i Państwa rodzinę w tak bolesnym czasie. Działamy w branży już prawie od 25 lat. Znajdą Państwo u nas duży wybór trumien, urn oraz nagrobków w różnym wzornictwie. Co do nagrobków, oferujemy również ich montaż. Zapewniamy wsparcie również w tak trudnej sytuacji gdy bliska dla Państwa osoba pożegna się z tym życiem poza granicami Polski - bierzemy na siebie wszystkie formalności, by zmarłego sprowadzić do ojczyzny i godnie pożegnać. Jesteśmy również w stanie zorganizować uroczysty pogrzeb, zarówno ten utrzymany w konwencji tradycyjnej, jak i kremację. Mogą Państwo na nas liczyć.

Firma-Piechota znajduje się na Czereśniowa 1 w dzielnicy Poznań . Są one oferują: Pogrzebowe usługi, Transport - usługi . W Wschowa znajduje się 3 innych Pogrzebowe usługi. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

1 Opinie, średnio 5 gwiazdek

Agnieszka napisał na 02.05.2022

-

Gorąco polecam. W obliczu tragedii wspierający, współczujący i kompetentni, wszystko zostało załatwione naprawdę super. W naszym przypadku chodziło o urządzenie kremacji w Polsce i wysłanie prochów za granicę - wszystko zostało załatwione na tip-top. Wiem, że minął już ponad rok, ale dla nas ta tragedia jest wciąż żywa... dlatego dopiero teraz zebrałam się za napisanie komentarza. Bardzo dziękuję za wsparcie, szczególnie Pani Aleksandrze. Robicie Państwo świetną robotę, dziękujemy raz jeszcze.

Branże

Pogrzebowe usługi, Transport - usługi
655407373 65-540-73-73 +48655407373

Map Czereśniowa 1