Abrys. Biuro nieruchomosci

Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem Wrocław

5 Opinie,
Adres
Gajowicka 95 Map
Place
53-421  Route Wrocław
Landline
71 781 82 60

Informacja

Abrys. Biuro nieruchomosci znajduje się na Gajowicka 95 . Są one oferują: Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem . W Wrocław znajduje się 236 innych Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

5 Opinie, średnio 5 gwiazdek
 • karolina
  napisał na

  (5) polecam

  Nie żałuję. Moim zdaniem wybór jest jak najbardziej trafiony. Znają się na rzeczy, są skoncentrowani i zorientowani w branży. Widać, że idą z duchem czasu. Minimum fomalności i zdecydowania. Cieszę się, że wybrałam właśnie to biuro nieruchomości. POLECAM

 • Paulina
  napisał na

  (5) Polecam!

  Jestem zachwycona jakością obsługą klienta. Pan Krzysztof jest fachowcem na najwyższym poziomie. O nieruchomościach wie wszystko. Wie jak coś doradzić, wie jak wesprzeć. Angażuje się w przypadek klienta.

 • Maja
  napisał na

  (5) Abrys

  Sprzedaż domu trwała naprawdę krótko. Szybko posypały się propozycje kupna. A to zdecydowanie wszystko dzięki panu Krzysztofowi, który jest po prostu fachowcem na wysokim poziomie. Można mu zaufać.

 • Kaja
  napisał na

  (5) Polecam

  Kupno nowego mieszkania z Pana Krzysztofem okazało się być czystą przyjemnością. Bardzo się cieszę, że wybraliśmy właśnie to biuro nieruchomości.

 • OLik
  napisał na

  (5) polecam

  Bardzo profesjonalne biuro, które wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta.

Twoja opinia na Abrys. Biuro nieruchomosci

Give stars
Logo

Branże

Nieruchomości - kupno, sprzedaż, wynajem
717818260 71-781-82-60 +48717818260

Map Gajowicka 95

Loading map...