Zarejestruj się bezpłatnie

ABZ Energia

Doradztwo gospodarcze Warszawa
Licz swoje oszczędności dzięki ABZ - Energia.

Brak opinii
Adres
Odrowąża 15 Map
Place
03-310  Route Warszawa
Landline
22 415 20 07
E-Mail
biuro@abz-energia.pl
Facebook
fb.com
Website
Yext Logo

Informacja

Zespół ABZ Energia to specjaliści z obszaru doradztwa energetycznego oraz optymalizacji kosztów energii, którzy wykonali już przeszło 100 rozległych projektów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze w Warszawie oraz poprzez autoryzowanych doradców biznesowych, partnerów i podwykonawców na terenie całego kraju. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do następujących grup docelowych: *firmy produkcyjne małe, średnie i duże, *hotele i ośrodki rekreacyjne, *centra handlowe, *szpitale i centra medyczne, *centra logistyczne, *instytucje i spółki z udziałem Skarbu Państwa. Firmom i instytucjom oferujemy: - Audyty - profesjonalne usługi doradcze, w tym: - odzyskiwanie nienależnie pobranych opłat, - merytoryczne opiniowanie umów na energię, - analizę projektów inwestycyjnych pod kątem efektywności energetycznej; - usługi energetyczne: - dostosowanie układów pomiarowych, - kompensacja mocy biernej, - specjalistyczne pomiary; - najnowsze technologie wytwarzania (OZE), - monitorowania i zarządzania energią, - pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania UE i finansowania inwestycji w efektywność energetyczną. Nasza współpraca z Klientem ma na celu poprawę jego efektywności energetycznej i zawsze zaczyna się od wykonania trzech prostych kroków. Zakres konsultacji dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Zapewniamy elastyczność i pomoc merytoryczną w całym zakresie. Doradztwo energetyczne. Audyt efektywności energetycznej, audyt energetyczny przedsiębiorstw, Outsourcing zarządzania efektywnością, Sprzedaż energii, Najnowsze technologie, Pomoc w uzyskaniu dofinansowania lub białych certyfikatów. Nie zwlekaj czas i energia to pieniądze, które możesz zaoszczędzić! Postaw na efektywnych fachowców, skontaktuj się z nami!, Profesjonalne doradztwo dla firm i instytucji. Profesjonalny audyt dla firm i instytucji. Opracowanie strategii postępowania. Audyt efektywności energetycznej. Pozyskanie finansowania ze środków UE. Białe certyfikaty.

ABZ Energia znajduje się na Odrowąża 15 . Są one oferują: Doradztwo gospodarcze . W Warszawa znajduje się 261 innych Doradztwo gospodarcze. Przegląd można znaleźć tutaj.

Keywords audyt energetyczny,, audyt energetyczny przedsiębiorstwa, audyt energetyczny firmy,, audyt energetyczny obiektów przemysłowych,, audyt efektywności energetycznej,, audyt efektywności energetycznej przedsiębiorstwa,, białe certyfikaty,, efektywność energetyczna,, audyte efektywności energetycznej firm,, efektywność energetyczna firmy,, poprawa efektywności energetycznej,, dotacje OZE,, dotacje FOTOWOLTA,, dotacje na inwestycje energetyczne,, dotacje ITA,, dotacje OZE FOTOWOLTA ITA,, dotacje na poprawę efektywności energetycznej,, dotacje kogeneracja,, wsparcie w pozyskiwaniu dotacji i certyfikatów energetycznych,, doradztwo efektywności energetycznej,, obniżenie kosztów energii,, plan poprawy efektywności energetycznej.

Opinie

Ten wpis nie został oceniony:

Twoja opinia na ABZ Energia

Give stars

Godziny pracy

Opcje płatności

Cash , Invoice

Images

Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia
Images ABZ Energia

More Doradztwo gospodarcze in your neighborhood

Kondratowicza 63c lok. 03-285 Warszawa
Wyszogrodzka 7lok. 5 03-337 Warszawa
Ratuszowa 11 03-450 Warszawa
Wegrowska 3lok. 9 03-507 Warszawa
Szwedzka 11/48a 03-419 Warszawa
Łabiszyńska 21 03-204 Warszawa
Handlowa 34 lok. 2B 03-556 Warszawa

Branże

Doradztwo gospodarcze
224152007 22-415-20-07 +48224152007