Biura matrymonialne Warszawa

Ostoya. Biuro matrymonialne

Adres
Mazowiecka 11 lokal 4
Place
00-052 Warszawa
Landline
22 273 61 73
Mobile
666 518 111
E-Mail
biuro@ostoya.com.pl
Website
www.ostoya.com.pl

Informacja

Poznaj bliską sercu osobę! katalog setek ofert matrymonialnych ze zdjęciami. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Organizujemy Imprezy Zapoznawcze dla Singli. Indywidualne Programy Partnerskie dla osób o wysokiej pozycji społecznej i zawodowej (VIP) o wysokich oczekiwaniach w stosunku do Partnera.

Ostoya. Biuro matrymonialne znajduje się na Mazowiecka 11 lokal 4 . Są one oferują: Biura matrymonialne . W Warszawa znajduje się 6 innych Biura matrymonialne. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

16 Opinie, średnio 5 gwiazdek

Pola napisał na 11.06.2022

polecam

Jestem w szoku, jak dużo ciekawych ofert otrzymałam. Z początku myśłałam, że to miejsce to pic na wodę, ale okazało się coś zupełnie innego. Dziękuję i pozdrawiam.

Olga napisał na 04.05.2022

polecam

Polecam z największa przyjemnością. Nie jestem już sama. Jeszcze rok temu nie pomyślałabym o tym, że będę zaręczona i będę spodziewać się dziecka. Jest cudownie.

Natalia Sośniak napisał na 08.04.2021

Polecam

Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. To biuro spełnia moje oczekiwania i daje wielkie możliwości poznania faceta. Moim zdaniem to zdecydowanie lepszy pomysł na poszukiwanie partnera na całe życie. Jestem zadowolona i uważam, że to dobry wybór.

Alicja napisał na 03.12.2020

POLECAM

Dzięki temu miejscu poznałam fantastycznego faceta, z ktorym mam już zaplanowany dzień ślubu.. rok temu poznaliśmy się wlasnie w tym biurze. I okazuje się, że warto było. Mają super podejście i wiedzą jak łączyć ludzi.

Weronika napisał na 10.09.2020

Polecam!

Na początku trochę ironizowałam takie miejsca, ale dziś wiem, że nie ma co się śmiać, bo można się zakochać w taki sposob i poznać miłość swojego życia. Dziękuję. Warto było zaufać swojemu sercu.

Tomek napisał na 24.02.2020

Polecam!

Mam wspaniałą żone, spodziewamy się dziecka, mamy wspólne plany na przyszłośc. I kto by pomyślał, że to wszystko zaczęło się od tego biura matrymonialnego. Dziękuję za zaangażowanie

Wiktoria napisał na 23.01.2020

Polecam

Najlepsze centrum matrymonialne. Wiem, bo już korzystałam z wielu i nigdzie nie było takiej obsługi i takiej dyskrecji, jak tutaj. Konsultantki są rzeczowe i mają doświadczenie. Dobierają naprawdę ciekawych kandydatów.

Natalia napisał na 17.09.2019

Polecam!

Biuro Ostoya naprawdę łączy ludzi. Dobierają pod względem charakteru , upodobań i jest! Ja w taki sposób poznałam swojego Piotrka i dziś wiem, czym jest prawdziwe szczęście i miłość. Jestem bardzo zadowolona i spełniona. POLECAM

Iwona napisał na 21.10.2014

Polecam

Doskonałe biuro! Przekonała mnie miła atmosfera oraz doświadczenie. Dodatkowo nie czułam się tu skrępowana. Biuro oferuje dyskrecję. Jestem naprawdę pod wrażeniem świadczonych usług.

anonym napisał na 15.04.2013

Polecam

Fajne biuro, dobra i miła obsługa i co najważniejsze spotkałam miłość swojego życia.

Paweł napisał na 04.02.2013

polecam

Od jakiegoś już czasu korzystam z pomocy pracowników Ostoya i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Poznałem sporo interesujących kobiet, myślę że z jedną z nich zwiążę się na dłużej... :)

Alicja napisał na 08.01.2013

polecam

warto przyjść i przekonać się osobiście. pracownicy mili, sympatyczni, pogodni- bardzo dokładnie słuchają o naszych potrzebach a potem wykazując sporo inwencji przedstawiają profile potencjalnych partnerów. ja jeszcze nie znalazłam partnera, ale dzięki firmie Ostoya serducho zabiło mi szybciej, wszystko zmierza w dobrym kierunku:)

anonym napisał na 30.11.2012

Biuro matrymonialne

Polecam również, świetna organizacja pracy w poszukiwaniu drugiej połówki, ,można na nich polecać. znalazłem dziewczynę marzeń dzięki nim. Profesjonalizm oraz 100 % skuteczności.

Jonny napisał na 30.11.2012

Biuro dające szczęśćie

Polecam i zgadam się z poprzednikami, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta, nowoczesne podejście jeżeli chodzi o kojarzenie par, organizowanie imprez zapoznawczych TYLKO dla singli raz w miesiącu, Jestem zadowolony, z podejścia do klienta oraz dbałości o to by relacja ta nie ulegała pogorszeniu, polecam do korzystania z usług jakie proponują, wiem że warto za dość niską cenę dostaje się bardzo dobrą jakościowo obsługę.

anonym napisał na 26.11.2012

ostoya

Efektywne biuro które poświęca wiele uwagi wymaganiom klienta, widać że wiedzą co robią i dążą ku najlepszym efektom w wykonywanej pracy. Bardzo przyjaźni konsultanci którzy wiedzą jak podejść do sprawy. No i dobra cena która zadowoli chyba każdą kieszeń. Jestem przekonana iż warto skorzystać, pozdrawiam wszystkich

Barbara_1212 napisał na 29.10.2012

Świetne biuro

Znalazłam tam pomoc oraz wsparcie po długoletnim nieudanym związku, poznałam fantastycznego statecznego mężczyznę, z którym obecnie dziele szczęścia i smutki dnia codziennego. Biuro solidne i kompetentne z wieloletnim doświadczenie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Branże

Biura matrymonialne
222736173 22-273-61-73 +48222736173

Map Mazowiecka 11 lokal 4