Ostoya. Biuro matrymonialne

Biura matrymonialne Warszawa

9 Opinie,
Adres
Mazowiecka 11 lokal 4 Map
Place
00-052  Route Warszawa
Landline
22 273 61 73
Mobile
666 518 111
E-Mail
biuro@ostoya.com.pl
Website

Informacja

Poznaj bliską sercu osobę! katalog setek ofert matrymonialnych ze zdjęciami. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie konsultacyjne. Organizujemy Imprezy Zapoznawcze dla Singli. Indywidualne Programy Partnerskie dla osób o wysokiej pozycji społecznej i zawodowej (VIP) o wysokich oczekiwaniach w stosunku do Partnera.

Ostoya. Biuro matrymonialne znajduje się na Mazowiecka 11 lokal 4 . Są one oferują: Biura matrymonialne . W Warszawa znajduje się 6 innych Biura matrymonialne. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

9 Opinie, średnio 5 gwiazdek
 • Natalia
  napisał na

  (5) Polecam!

  Biuro Ostoya naprawdę łączy ludzi. Dobierają pod względem charakteru , upodobań i jest! Ja w taki sposób poznałam swojego Piotrka i dziś wiem, czym jest prawdziwe szczęście i miłość. Jestem bardzo zadowolona i spełniona. POLECAM

 • Iwona
  napisał na

  (5) Polecam

  Doskonałe biuro! Przekonała mnie miła atmosfera oraz doświadczenie. Dodatkowo nie czułam się tu skrępowana. Biuro oferuje dyskrecję. Jestem naprawdę pod wrażeniem świadczonych usług.

 • anonym
  napisał na

  (5) Polecam

  Fajne biuro, dobra i miła obsługa i co najważniejsze spotkałam miłość swojego życia.

 • Paweł
  napisał na

  (5) polecam

  Od jakiegoś już czasu korzystam z pomocy pracowników Ostoya i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Poznałem sporo interesujących kobiet, myślę że z jedną z nich zwiążę się na dłużej... :)

 • Alicja
  napisał na

  (5) polecam

  warto przyjść i przekonać się osobiście. pracownicy mili, sympatyczni, pogodni- bardzo dokładnie słuchają o naszych potrzebach a potem wykazując sporo inwencji przedstawiają profile potencjalnych partnerów. ja jeszcze nie znalazłam partnera, ale dzięki firmie Ostoya serducho zabiło mi szybciej, wszystko zmierza w dobrym kierunku:)

 • anonym
  napisał na

  (5) Biuro matrymonialne

  Polecam również, świetna organizacja pracy w poszukiwaniu drugiej połówki, ,można na nich polecać. znalazłem dziewczynę marzeń dzięki nim. Profesjonalizm oraz 100 % skuteczności.

 • Jonny
  napisał na

  (5) Biuro dające szczęśćie

  Polecam i zgadam się z poprzednikami, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta, nowoczesne podejście jeżeli chodzi o kojarzenie par, organizowanie imprez zapoznawczych TYLKO dla singli raz w miesiącu, Jestem zadowolony, z podejścia do klienta oraz dbałości o to by relacja ta nie ulegała pogorszeniu, polecam do korzystania z usług jakie proponują, wiem że warto za dość niską cenę dostaje się bardzo dobrą jakościowo obsługę.

 • anonym
  napisał na

  (5) ostoya

  Efektywne biuro które poświęca wiele uwagi wymaganiom klienta, widać że wiedzą co robią i dążą ku najlepszym efektom w wykonywanej pracy. Bardzo przyjaźni konsultanci którzy wiedzą jak podejść do sprawy. No i dobra cena która zadowoli chyba każdą kieszeń. Jestem przekonana iż warto skorzystać, pozdrawiam wszystkich

 • Barbara_1212
  napisał na

  (5) Świetne biuro

  Znalazłam tam pomoc oraz wsparcie po długoletnim nieudanym związku, poznałam fantastycznego statecznego mężczyznę, z którym obecnie dziele szczęścia i smutki dnia codziennego. Biuro solidne i kompetentne z wieloletnim doświadczenie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

  Kommentar von "anonym", 22.11.2012

  Jeśli o mnie chodzi to gorąco wszystkim polecam. Nie mam powodów do niezadowolenia, znalazłem swoją drugą połówkę. Choć szczerze mówiąc zarejestrowałem się od niechcenia bo porzuciłem wszelkie nadzieje to zmienili mój punkt widzenia oraz nastawienie i zacząłem pozytywnie patrzeć na świat. Cieszy mnie że poświęcają tyle uwagi klientom, aż czuje się taką miłą rodzinna atmosferę. Co tu więcej powiedzieć, jeśli Ci się jeszcze nie udało to skorzystaj bo nie masz nic do stracenia, możesz jedynie zyskać :)

Twoja opinia na Ostoya. Biuro matrymonialne

Give stars

Godziny pracy

Logo

Branże

Biura matrymonialne
222736173 22-273-61-73 +48222736173

Map Mazowiecka 11 lokal 4

Loading map...