Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Kraj" Hanna Rękawek

Kontenery Sobolew
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Kraj" Hanna Rękawek

Brak opinii
Adres
Milanowska 15 Map
Place
08-460  Route Sobolew
Landline
25 682 53 47
E-Mail
rk.kraj@poczta.onet.pl
Website

Informacja

Wieczko plastikowe 68 mm Wieczko plastikowe 73 mm Wieczko plastikowe 83 mm Wieczko plastikowe 99 mm Nakrętka 66 mm Nakrętka 67 mm Nakrętka 68 mm Nakrętka 75 mm Nakrętka 76 mm Nakrętka 77.5 mm Nakrętka 85 mm Pojemnik na artykuły typu instant i mrożonki o pojemnosci 0.5 l Pojemnik na artykuły typu instant i mrożonki o pojemnosci 0.7 l Łyżka plastikowa 12.5 cm Wszystkie nakładki pasują zarówno na puszki metalowe jak i tuby tekturowe. Producent nakrętek plastikowych, producent wieczek na słoiki, plastikowe nakrętki na słoiki, wieczka plastikowe, wieczka plastikowe do puszek metalowych, wieczka plastikowe na puszki metalowe, wieczka plastikowe do tub, wieczka plastikowe na tuby tekturowe, producent nakrętek plastikowych, nakrętki na słoiki, plastikowe nakrętki producent, wieczko na słoiki, wieczka do słoików, nakrętki na słoiki z tworzyw sztucznych, wieczko plastikowe na puszkę, nakładki na puszki metalowe, wieczka plastikowe na puszki metalowe, pojemniki na artykuły typu instant, wyroby plastikowe producent, nakrętki producent mazowieckie, wieczka mazowieckie, zamknięcia twist-off, nakrętki na kawę, nakładki na konserwy, denka plastikowe, artykuły plastikowe, przetwórstwo tworzyw, artykuły plastikowe, nakładka 153m, wieczko 153mm.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Kraj" Hanna Rękawek znajduje się na Milanowska 15 . Są one oferują: Kontenery . W Sobolew znajduje się 1 innych Kontenery. Przegląd można znaleźć tutaj.

Keywords producent nakrętek plastikowych, producent wieczek na słoiki, plastikowe nakrętki na słoiki, wieczka plastikowe, wieczka plastikowe do puszek metalowych, wieczka plastikowe na puszki metalowe, wieczka plastikowe do tub, wieczka plastikowe na tuby tekturowe, producent nakrętek plastikowych, nakrętki na słoiki, plastikowe nakrętki producent, wieczko na słoiki, wieczka do słoików, nakrętki na słoiki z tworzyw sztucznych, wieczko plastikowe na puszkę, nakładki na puszki metalowe, wieczka plastikowe na puszki metalowe, pojemniki na artykuły typu instant, wyroby plastikowe producent, nakrętki producent, zamknięcia twist-off, nakładka 153 mm, wieczko 153 mm.

Opinie

Ten wpis nie został oceniony:

Twoja opinia na Przedsiębiorstwo Produkcyjne "Kraj" Hanna Rękawek

Give stars

Godziny pracy

Opcje płatności

Cash , Invoice

Branże

Kontenery
256825347 25-682-53-47 +48256825347

Map Milanowska 15

Loading map...