Ekomar Marcin Paruzel

Dekoracje, architektura wnętrz - usługi Panki
DLA CIEBIE DLA DOMU DLA OGRODU

Brak opinii
Adres
Głębockiego 8 Map
Place
42-140  Route Panki
Landline
723 901 144
E-Mail
biuro@ekomar.com.pl
Facebook
Ekomar-615756005262146
Website

Informacja

Dobre, solidne półki na książki przydadzą się w każdym wnętrzu. Uzupełnione o praktyczne akcesoria meblowe wpiszą się nie tylko w charakter pomieszczenia, ale również podniosą jego funkcjonalność. Półki na książki coraz częściej zastępują zamknięte szafki, a nawet całe segmenty mebli. Konsumenci je lubią, ponieważ nadają ich wnętrzom lekkości. A do tego dzięki nim zawsze wiadomo, gdzie co leży. Stylowe i funkcjonalne mieszkanie to nie tylko estetyczne i praktyczne umeblowanie, ale i nie mniej istotne akcesoria do domu, które potrafią w mgnieniu oka odmienić jego oblicze i nadać mu indywidualnego charakteru. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu praktyczne gadżety oraz dodatki wystroju wnętrz z pewnością pozwolą Wam stworzyć przestrzeń, która urzekać będzie nie tylko estetyką, ale i wysokimi walorami praktyczno-użytkowymi. Nasze wysokiej jakości akcesoria ogrodowe idealnie uzupełnią dostępne w naszej ofercie meble ogrodowe. Większy komfort siedzenia na drewnianych meblach ogrodowych gwarantują nasze poduszki siedziskowe, co pozwala wprost rozkoszować się każdą chwilą odpoczynku.

Ekomar Marcin Paruzel znajduje się na Głębockiego 8 . Są one oferują: Dekoracje, architektura wnętrz - usługi . W Panki znajduje się 1 innych Dekoracje, architektura wnętrz - usługi. Przegląd można znaleźć tutaj.

Keywords akcesoria do domu, akcesoria do ogrodu, akcesoria kuchenne, półki do sypialni, półki wiszące, półki do samodzielnego montażu, mocowania do mebli, taśmy malarskie, folie malarskie.

Opinie

Ten wpis nie został oceniony:

Twoja opinia na Ekomar Marcin Paruzel

Give stars

Godziny pracy

Opcje płatności

Visa , Invoice , MasterCard

Branże

Dekoracje, architektura wnętrz - usługi
723901144 723-901-144 +48723901144

Map Głębockiego 8

Loading map...