Puchatek S.C.

Odzież, konfekcja - detal Mąchocice Kapitulne
Producent pościeli dziecięcej

Brak opinii
Adres
Mąchocice Kapitulne 109 Map
Place
26-001  Route Mąchocice Kapitulne
Landline
41 311 17 61
E-Mail
info@puchatekfpu.pl
Facebook
Puchatekbaby
Website
Yext Logo

Informacja

Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy pomysły, tworzyliśmy nowe kolekcje i wzory. Tak jest i dzisiaj. Dbamy o atrakcyjną kolorystykę, o bogate wzornictwo i najlepsze, atestowane tkaniny. Każdy element zestawu jest pieczołowicie projektowany, a końcowy produkt poddawany jest uważnej kontroli jakości. Jest dla nas oczywiste, że świat dziecka wymaga od nas dorosłych wyjątkowej troski. Z całą powagą dopieszczamy ten świat w szczegółach. Kołderki i poduszki Poszwy i poszewki Prześcieradła frotte Okrycia kąpielowe Szlafroki Torby na pieluchy Beciki atłasowe z haftem do chrztu Śpiworki z wkładką kokosową lub bez Każdy zestaw pościeli może być wyposażone w baldachim drukowany lub baldachim moskitierę, który osłania całe łóżeczko i chroni dziecko przed owadami. Wszystkie pościele produ- kujemy w dwóch rozmiarach przeznaczonych do łóżeczek 140 cm x 70 cm i 120 cm x 60 cm. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie tkaniny bawełniane 100% posiadające certyfikat Öko-Tex Standard 100 i wypełniena kołderek, poduszek i śpiworków z ates- towanych włókien puszystych i termozgrzewalnych. Wszystkie nasze wyroby posiadają świadectwo Państ- wowego Zakładu Higieny HŻ/12275/98 i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka Dawno, dawno temu… Nasze pierwsze doświadczenia w budowaniu otoczenia dla dziecka wydają się bardzo odległe. Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy pomysły, tworzyliśmy nowe kolekcje i wzory. Tak jest i dzisiaj. Dbamy o atrakcyjną kolorystykę, o bogate wzornictwo i najlepsze, atestowane tkaniny. Każdy element zestawu jest pieczołowicie projektowany, a końcowy produkt poddawany jest uważnej kontroli jakości. Jest dla nas oczywiste, że świat dziecka wymaga od nas dorosłych wyjątkowej troski.

Puchatek S.C. znajduje się na Mąchocice Kapitulne 109 . Są one oferują: Odzież, konfekcja - detal . W Mąchocice Kapitulne znajduje się 1 innych Odzież, konfekcja - detal. Przegląd można znaleźć tutaj.

Keywords pościel dziecięca,, pościel do łóżeczka dziecięcego,, pościel dla dziecka,, kołderki dla dziecka,, poduszki dla dziecka,, poszewki,, prześcieradło dla dziecka,, okrycia kąpielowe dla dziecka,, szlafrok dla dziecka,, torby na pieluchy,, beciki,, śpiworki dla dziecka,, śpiworki dziecięce,, łóżeczka dziecięce,, łóżeczka dla dzieci,, baldachimy do łóżeczek dziecięcych,, namiot tipi, kocyki dziecięce,, kocyki dla dzieci,, materace dziecięce,, materac dla dziecka,, materace do łóżeczek dziecięcych,, rożki,, rożek dziecięcy,, rożek dla dziecka,, przytulanki,, pościel haftowana,, dziecięca pościel haftowana.

Opinie

Ten wpis nie został oceniony:

Twoja opinia na Puchatek S.C.

Give stars

Godziny pracy

Opcje płatności

Cash , Invoice

Products And Services

  • Pościel dziecięca 2 częściowa

    Pościel wykonana z tkaniny 100 % bawełnianej , posiadającej certyfikat Oeko-Tex klasy I / polecana dla dzieci / , bogate wzornictwo , ciekawa kolorystyka . Dostępne zestawy 3,4,5,6 częściowe w rozmiarach 120x90+40x60 i 135x100+40x60. Zapraszamy do sklepu www.puchatekbaby.pl.

    Price: 36.00 - 45.00 PLN

  • Kocyki dziecięce

    Kocyki wykonane z jerseyu , minky lub velwetu ocieplone dodatkowo włókniną poliestrową posiadającą certyfikat Oeko-Tex standard 100 klasy I /polecana dla dzieci/. Zapraszamy do sklepu www.puchatekbaby.pl

    Price: 29.00 - 99.00 PLN

Branże

Odzież, konfekcja - detal
413111761 41-311-17-61 +48413111761

Map Mąchocice Kapitulne 109

Loading map...