Zarejestruj się bezpłatnie

Galeon. Biuro podrózy

Biura podróży Kraków

Brak opinii
Adres
os. Górali 5 Map
Place
31-959  Route Kraków
Landline
12 642 26 20

Informacja

Galeon. Biuro podrózy znajduje się na os. Górali 5 . Są one oferują: Biura podróży . W Kraków znajduje się 195 innych Biura podróży. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

Brak opinii , średnio gwiazdek
 • Marta i Monika
  napisał na

  (5) Podziękowanie

  Dziękuję biuru Galeon za bardzo miły i świetnie zorganizowany wypoczynek dla naszych dzieci. Z utęsknieniem czekamy na następny wyjazd i jednocześnie serdecznie i z czystym sumieniem polecamy biuro "GALEON" w Krakowie innym

 • Maria i Anna
  napisał na

  (5) wspaniałe biuro

  Chciałyśmy złożyć podziękowanie na ręce kierownika Biura Galeon w Krakowie dla Pani Barbary za wspaniale zorganizowaną pielgrzymkę i za przemiłą fachową obsługę .Pani Basia jest wspaniałą osobą rozumiejącą problemy i potrzeby drugiego człowieka w tym osób niepełnosprawnych. Pani Barbara dołożyła wszelkich starań aby pielgrzymka przebiegała w odpowiednim nastroju i bez niespodzianek. Życzymy Pani Barbarze i całemu biurze"Galeon" dużo zdrowia i zadowolenia z pracy.Jednocześnie z utęsknieniem czekamy na następny wyjazd zorganizowany przez biuro "Galeon" w Krakowie i polecamy go innym.

 • Twarogal Janina z siostra
  napisał na

  (5) pielgrzymka z biurem"GALEON" w Krakowie

  Jesteśmy wraz z moją siostrą bardzo zadowolone z organizacji wyjazdu na pielgrzymke z biurem "GALEON".Polecam to biuro.... miła i rzetelna obsługa bez przykrych niespodzianek.Kierownik tego biura Pani Barbara jest niezwykle kontaktową i odpowiedzialną osobą, wywiązującą się z wszelkich propozycji oraz obiecanych warunków odpoczynku.Wyjeżdżamy z tym biurem od kilku dobrych lat i nigdy nas nie zawiodło jak i naszych przyjaciół.Dziekujemy obsłudze tegoz biura za sumienność , rzetelność i opiekę nad nami gdy moja siostra zaniemogła źle znoszac trudy pielgrzymowania!

 • Stanisława J.
  napisał na

  (5) SOLIDNE BIURO

  Uczciwe i rzetelne biuro b. miła obsługa oraz profesjonalne załatwianie spraw. Biuro "GaLEON" w Krakowie nigdy nie zawiodło mnie ani moich przyjaciół. Uwazam , ze zasługuje na wyróżnienie!!!SOLIDNE BIURO.

 • natalia z dziećmi
  napisał na

  (5) rzetelne biuro

  Polecam te biuro, jest solidne i uczciwe, bardzo miła i profesjonalna obsługa.Nasze dzieci sa zachwycone odpoczynkiem na koloniach z biurem " GALEON" w Krakowie.

Twoja opinia na Galeon. Biuro podrózy

Give stars

More Biura podróży in your neighborhood

Bermuda. Biuro podrózy

pl. Matejki 2 31-157 Kraków
Janickiego 6lok. 1 31-443 Kraków
Zwirki i Wigury 28lok. 1 31-465 Kraków
Centralna 32 31-586 Kraków
Ujastek 1 31-922 Kraków
os. Centrum A 1 31-923 Kraków
os. Zgody 7 31-949 Kraków

Branże

Biura podróży
126422620 12-642-26-20 +48126422620