AUTO-MAX Korcala

Doradztwo gospodarcze Kocmyrzów

3 Opinie,
Adres
Baranówka 149 Map
Place
32-010  Route Kocmyrzów

Informacja

AUTO-MAX Korcala znajduje się na Baranówka 149 . Są one oferują: Doradztwo gospodarcze, Instalacje elektryczne - usługi, Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Samochody - wyposażenie stacji, warsztatów, myjni . W Kocmyrzów znajduje się 1 innych Doradztwo gospodarcze. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

3 Opinie, średnio 5 gwiazdek
 • Kate
  napisał na

  (5) Bm

  To się nazywa obsługa, mało tego że szybko wykonana usługa to też fachowe doradztwo na przyszłość żeby nieciekawa sytuacja się już nie powtórzyła :). Na pewno tam wróce! :

 • Adrian
  napisał na

  (5) Adrian

  Rzadko kiedy spotyka się uczciwych, rzetelnych i mających dobre podejście do Klienta mechaników. Pan Grzegorz zdecydowanie do tej grupy osób należy. Naprawy wykonywane są solidnie i zawsze w porozumieniu z Klientem - zawsze przedstawiane są różne opcje naprawy i pytania, czy zajmujemy się ewentualnymi usterkami, które wynikły w ramach przeglądu. Ceny poznajemy przed wykonaniem usługi, a z czasem realizacji usługi Pan Grzegorz zawsze się dostosuje. Jeżeli zależy nam na czasie, to będzie szybko. Jeżeli nie spieszy nam się, to będzie na spokojnie, ale tak czy inaczej - solidnie. Na protokole odbioru pojazdu mamy wszystko, czego dotyczyła naprawa wraz z ceną części i usługi. Ceny są przystępne, a ponadto mi w gratisie dokonano mycia silnika, a za większą naprawę dorzucono płyn zimowy gratis. Klasa!

 • Gabryś
  napisał na

  (5) gke@onet.pl

  Polecam serwis Auto Max . polecam serwis . Diagnoza trafna

Twoja opinia na AUTO-MAX Korcala

Give stars
Logo

Branże

Doradztwo gospodarcze, Instalacje elektryczne - usługi, Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Samochody - wyposażenie stacji, warsztatów, myjni

Map Baranówka 149

Loading map...