Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Adwokaci Dąbrowa Górnicza Katowice

6 Opinie,
Adres
Ks. G. Augustynika 1a/38 Map
Place
41-300  Route Dąbrowa Górnicza
Landline
509 355 724
E-Mail
kancelaria@adwokatpytlewski.pl
Website

Informacja

Kancelaria adwokacka posiada siedzibę główną w mieście Dąbrowa Górnicza. Zasięg świadczonych usług obejmuje teren całego kraju oraz U.E.. Adwokat udziela pomocy prawnej polegającej na: udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu projektów umów, porozumień, regulaminów, odwołań, pozwów, apelacji, oraz kompleksowej reprezentacji podmiotów w procesach sądowych dotyczących wielu obszarów prawa. Dlatego też prowadzona działalność kancelarii dotyczy prowadzenia spraw: 1. karnych, 2. karnoskarbowych, 3. pracowniczych, 4. ubezpieczeniowych, 5. cywilnych, 6. gospodarczych w tym handlowych, 7. rodzinnych, 8. ubezpieczeń społecznych. Usługi są świadczone przez wykwalifikowane podmioty z zachowaniem najwyższej staranności wynikającej z etyki zawodowej obowiązującej każdego adwokata.

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski znajduje się na Ks. G. Augustynika 1a/38 w dzielnicy Katowice . Są one oferują: Adwokaci, Doradztwo prawne . W Dąbrowa Górnicza znajduje się 8 innych Adwokaci. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

6 Opinie, średnio 5 gwiazdek
 • Marian
  napisał na

  (5) 48 506430000

  Adwokat poprowadził mi sprawę o upadłość konsumencką. Początkowo sąd odrzucił mój wniosek ale mecenas spokojnie sporządził odwołanie i wygraliśmy. Super bo miałem kredyt we frankach. Polecam.

 • Bartłomiej i Kasia
  napisał na

  (5) + 48 7049716967

  Moja żona została potrącona przez kierowcę. Początkowo został ukarany tylko mandatem karnym. Policja uznała sprawę za zakończoną. Natomiast żona po wyjściu od lekarza i paru dniach zaczęła mieć zawroty głowy i wymioty. Na posterunku znów powiedziano nam, że sprawa jest zakończona. Dopiero mecenas złożył zawiadomienie i wszczęto śledztwo. Potem sprawcy postawiono zarzuty i został ukarany. Nam wypłacono na wniosek kancelarii nawiązkę. Potem wywalczyliśmy jeszcze znaczne odszkodowanie. Wszystko dzięki kancelarii. Polecamy z czystym sercem.

 • Ewa
  napisał na

  (5) +421320090

  Poszukiwałam dość długo adwokata sprawy dotyczącej odszkodowania i wypadku samochodowego. Znalazłam mecenas który poprowadził mi obie sprawy.Wziął uczciwe pieniądze a obie sprawy doprowadził do szczęśliwego końca.Sprawca został ukarany i uzyskaliśmy odszkodowanie w dużej wysokości. Polecamy adwokata.

 • Janina
  napisał na

  (5) 032 500789166

  Mecenasa i kancelarię poleciła nam znajoma pocztą pantoflową do działu spadku. Przyjął sprawę która była trudna bo było wielu spadkobierców nieznanych i akty stanu cywilnego błędnie wypisane. Nie wiem jak to zrobiła kancelaria ale wszystko wyprostowała w U.S.C.. Co miało rzekomo trwać i trwać. Potem już do końca pilotowała sprawę i poszło z górki.

 • Marek
  napisał na

  (5) 045 678 56 55

  Kancelaria wybroniła mnie z kłopotu w związku z kolejną jazdą na podwójnym gazie. Całe szczęście kara w zawieszeniu a nie odsiadka. Dziękuję.

 • Janusz
  napisał na

  (5) 012 3456789

  Mecenas wybronil mnie z klopotow w procesie karnym o pobicie.Polecam.

Twoja opinia na Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Give stars

Godziny pracy

Logo

Branże

Adwokaci, Doradztwo prawne
509355724 509-355-724 +48509355724

Map Ks. G. Augustynika 1a/38

Loading map...