Zakład Higieny Sanitarnej /Krzysztof Łusiak/ Specjalista DDD Zakład Higieny Sanitarnej

Zwalczanie Szkodników, na tym się znamy.

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Chełm Woj. Lubelskie

2 Opinie,
Adres
ul. Połaniecka 15/7 Map
Place
22-100  Route Chełm
Landline
606 500 495
Fax
82 565 85 07
E-Mail
ddd@zhs-chelm.pl
Website

Informacja

Zakład Higieny Sanitarnej powstał w 1997 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się opracowaniem oraz wdrażaniem programów profilaktyki sanitarnej a także zwalczaniem i monitorowaniem zagrożeń sanitarnych w zakładach i u osób indywidualnych. ZHS jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji i jako jedyna w powiecie Chełmskim w swych zasobach kadrowych posiada Specjalistę DDD oraz jest jedną z niewielu w Polsce która posiada Certyfikat CEPA. Z pośród wykonywanych usług należy wymienić: 1) Deratyzacja, zwalczanie szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy. 2) Dezynfekcja (odkażanie), której efektem jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów ( bakterii, wirusów, grzybów ) w odkażanym miejscu lub materiale. 3) Dezynsekcja, zwalczanie szkodliwych owadów min. takich jak: meszki, muchy, komary, osy, szerszenie, karaczany, mrówki, pchły, pluskwy, rybiki, trojszyki, mkliki, omacnice, wołki, rozkruszki. 4) Dezodoryzacja, która ma na celu zlikwidowanie przykrych zapachów powstałych np. w procesie rozkładu związków organicznych. 5) Zabieg ochrony drzew (głównie kasztanowców) przed inwazją szrotówka kasztanowcowiaczka. 6) Montaż instalacji systemów zabezpieczających przed ptakami na budynkach.

Zakład Higieny Sanitarnej /Krzysztof Łusiak/ Specjalista DDD znajduje się na ul. Połaniecka 15/7 w dzielnicy Woj. Lubelskie . Są one oferują: Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja . W Chełm znajduje się 2 innych Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opinie

2 Opinie, średnio 5 gwiazdek
 • Tadeusz Kondraciuk
  napisał na

  (5) wacek-wd@wp.pl

  Współpracuję z Zakładem Higieny Sanitarnej od 2004 roku. Przez ten okres czasu przekonałem się że jest to firma profesjonalna i rzetelna. Prace oraz dokumentacja z nimi związana są prowadzone bez zarzutu. Poleczm

 • Jarosław
  napisał na

  (4) wacek@wd.pl

  Zakład Higieny Sanitarnej w Chełmie jest godnym zaufania usługodawcą w zakresie Dezynsekcji, Deratyzacji i Dezynfekcji. Wykazał się w pełni profesjonalnym podejściem do zagadnienia w mojej firmie. Polecam.

Twoja opinia na Zakład Higieny Sanitarnej /Krzysztof Łusiak/ Specjalista DDD

Give stars

Godziny pracy

Logo

Branże

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja
606500495 606-500-495 +48606500495

Map ul. Połaniecka 15/7

Loading map...